עובדים זרים ב"לכל סיעוד ורווחה"

בענף הסיעוד המעסיק הוא המטופל הסיעודי או בא כוחו. כדי להעסיק עובד/ת זר/ה נדרשים לעמוד בכללים שנקבעו בחוק מדינה, יש לפנות ללשכה פרטית מוכרת בחוק שבהן חייבים להירשם העובדים והמעסיקים.

בנוף ההולך ומתפתח של שירותי בריאות וטיפול, אנשי מקצוע מסורים הם הגיבורים הבלתי מוזכרים המספקים תמיכה ושירות החשובים כל כך לאוכלוסייה המזדקנת שלנו. 
האירועים הבלתי נתפסים שעבר עם ישראל הציבו דרישה יוצאת דופן לשירותי בריאות וטיפול, בתוך השבר זכינו לראות עובדים זרים מסורים שלא משו מהמטופלים שלהם גם כשזה עלה בחייהם. בעוד מדינת ישראל מתמודדת עם אתגרי בריאות ייחודיים, הצורך באנשי מקצוע מסורים מתחום הבריאות מעולם לא היה גדול יותר. 

קצת רקע
בענף הסיעוד המעסיק הוא המטופל הסיעודי או בא כוחו. כדי להעסיק עובד/ת זר/ה נדרשים לעמוד בכללים שנקבעו בחוק מדינה, יש לפנות ללשכה פרטית מוכרת בחוק שבהן חייבים להירשם העובדים והמעסיקים.

השמת עובדים זרים בענף הסיעוד מתבצעת באמצעות לשכות פרטיות. תפקידן של הלשכות הוא בין השאר הסדרת רישום המטופלים והעובדים הזרים אל מול רשות האוכלוסין וההגירה, סיוע בהליכי ההעסקה ופיקוח על התנהלות תקינה של ההעסקה ויחסי העובד עם המטופל.
הלשכות אחראיות להבטחת תעסוקה לעובדים הזרים שנכנסו לישראל ולעסוק אך ורק בהבאה, תיווך וטיפול בעובדים זרים ומטופלים סיעודיים בענף הסיעוד ונאסר עליה להעסיק עובדים זרים או ישראלים במתן טיפול סיעודי.

"לכל סיעוד ורווחה" מובילה בענף הזה כבר שנים ויודעת בדיוק כיצד לתפעל מערך חזק של שירות ותמיכה ונותנת מענה גם של עובדים זרים. 

לשכות פרטיות מחויבות ללוות את המעסיק הסיעודי, להתאים ולהכשיר את העובד הזר בהתאם לצרכיו, להדריך ולסייע לו בביצוע חובותיו כמעסיק, וכן לסייע בפתרון בעיות שיתעוררו במשך ההעסקה. בסיום תקופת ההעסקה, הלשכה תהיה האחראית למציאת מעסיק חילופי לעובד הזר.

אנו מתגאים בצוות העובדים הזרים הזמין לעבודה מסביב לשעון, המטפלים מגיעים מרחבי העולם, ידועים בכושר הסתגלותם ובנכונותם לשרת בתפקידים סיעודיים שונים, מביאים איתם נקודות מבט תרבותיות ייחודיות ומחויבות עמוקה לתפקידי הטיפול שלהם. העובדים הזרים אינם רק מטפלים, הם גם בני לוויה, אנשי סוד ממש כמו משפחה למטופלים שלהם. במלחמה הנוכחית הם הפגינו נאמנות יוצאת דופן למטופליהם, המחויבות שלהם לשמור על סטנדרטים גבוהים של טיפול, גם כשהם מתמודדים עם מצוקה, היא עדות למסירותם. הם לא רק מספקים טיפול פיזי אלא גם תמיכה רגשית, יוצרים קשרים עמוקים עם מטופלים ובני משפחותיהם.


חברת "לסיעוד ולרווחה" מהווה דוגמה למקצועיות, מסירות ונאמנות בתחום הסיעודי. העובדים הזרים זמינים מסביב לשעון, מדגימים את המחויבות למתן תמיכה בלתי מעורערת לאוכלוסייה המבוגרת של עם ישראל וממשיכים לספק טיפול יוצא דופן למטופלים ברחבי הארץ ולקדם בריאות ורווחה, נאמנותם למטופלים ניכרת במאמציהם הבלתי נלאים להעניק טיפול 24/7.אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA