חברת סיעוד בראשון לציון

לכל סיעוד מספקת שירותי סיעוד ורווחה לקשיש מזה שלושה עשורים. טיפול באדם סיעודי הוא דבר מורכב. בני המשפחה הקרובים הם הנושאים בנטל והם שמנהלים את כל ענייניו הרפואיים והאישיים של האדם הסיעודי. 

מצב סיעודי הוא מצב בו חלה ירידה משמעותית בתפקוד היומיומי של האדם, מצב המצריך סיוע בהתנהלות היומיומית. כאשר מתלוות למצב זה גם מחלות שונות המצריכות שירותים רפואיים קבועים, הוא הופך להיות מצב סיעודי מורכב. 
לכל סיעוד מספקת שירותי סיעוד ורווחה לקשיש מזה שלושה עשורים. טיפול באדם סיעודי הוא דבר מורכב. בני המשפחה הקרובים הם הנושאים בנטל והם שמנהלים את כל ענייניו הרפואיים והאישיים של האדם הסיעודי. התהליך הזה מורכב מעניינים בירוקרטים שונים, התמודדות עם מצבים פיזיים וקוגניטיביים, עולם מושגים שנכנס פתאום לעולמם ועניין רגשי 
שמתלווה באופן טבעי לתהליך.  לכל סיעוד בראשון לציון מספקת שירותי סיעוד נרחבים ומעטפת לכל התהליך של התאמת שירותים סיעודיים לאדם ע"פ מצבו ורמת תפקודו. קשיש שצריך סיוע קבוע נמצא במצב פגיע ורגיש ולנו חשוב לספק לו תמיכה רפואית ואישית ע"י צוות מקצועי ומנוסה. יש לנו מדיניות ונהלים קפדניים לגיוס וניהול צוות סיעוד, כל המטפלים ואנשי הצוות עוברים נהלי סינון ואבחון יסודיים כדי להבטיח את התאמתם לעבודה שהם מבצעים.כחלק אינטגראלי משירותי הסיעוד בראשון לציון אנו מבצעים הערכה ראשונית של מצב הקשיש בה נבחנת רמת תפקודו ומצבו המנטלי והרפואי ומכינים עבורו תכנית טיפול מותאמת אישית המשלבת את הוראות הרופא והאחות בקופת חולים. 

סיוע לקשיש מתבטא ברחצה, הלבשה, הכנת ארוחות או מטלות יומיומיות אחרות וסיוע בנטילת תרופות. בחלק מהמקרים ניתן השירות על ידי עובד ישראלי ולעיתים באמצעות עובד זר המועסק על ידי המטופל או משפחתו, לפי הצורך ובכדי לספק את הטיפול הטוב ביותר. מטרתנו היא לספק לכם ביטחון בצוות המקצועי של לכל סיעוד שיעריך ויגיב במהירות וביעילות לצרכים שעולים בכל רמת טיפול שתידרש.הצוות שלנו זמין שבעה ימים בשבוע, 24 שעות ביממה, כולל חגים, בכל פעם שתתקשרו יעמוד לרשותכם אחד מאנשי הצוות המיומנים ביותר שלנו, שיתנו מענה מלא לכל שאלה שתתעורר. כשאתם בוחרים לכל סיעוד אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מעטפת סיעוד העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

התקשרו לקבלת ייעוץ 072-394-4942


לפרטים ויצירת קשר:

טלפון – 035626655

מנהלת סניף דלית - 0548286829
אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA