חברת סיעוד באשדוד

התאמת עובד זר לקשיש הסיעודי מטרתה להעניק לקשיש את התמיכה והסיוע הטובים ביותר על מנת לאפשר לו להמשיך בשגרת חייו באופן עצמאי עד כמה שניתן. 

לכל סיעוד (לתת כבוד לקשיש) מספקת שירותי סיעוד ורווחה בליווי אישי כשלושה עשורים. היכרות מעמיקה עם תהליך החיפוש, ההשמה, הבירוקרטיה וגיוס עובדים זרים מאפשרת מתן מענה מדויק ועוטף לקשיש ובני משפחתו, בהתאם למצבו וצרכיו הפיזיים והמנטאליים. 
קשישים סיעודיים נמצאים במצב רגיש ופגיע בשל קשיים תפקודיים, דבר המשליך באופן טבעי גם על מצבם המנטאלי ולכן המטרה העיקרית והחשובה שלנו היא לתת מענה נכון ומדויק עבורם ולסייע במיצוי זכויותיהם. אחד השירותים החשובים למימוש מטרה זו הוא הסדרת העסקת עובד זר, באופן חוקי וע"פ כל התקנות.


התאמת עובד זר לקשיש הסיעודי מטרתה להעניק לקשיש את התמיכה והסיוע הטובים ביותר על מנת לאפשר לו להמשיך בשגרת חייו באופן עצמאי עד כמה שניתן. התאמת אופן הטיפול והסיוע נעשית לאחר בירור מצבו וצרכיו של הקשיש, על מנת למצוא את המטפל בעל הכישורים המתאימים ביותר עבורו.. התאמת המטפל למטופל מביאה בחשבון את שפת הדיבור, משקל הקשיש (אם צריך לשנע אותו ממקום למקום) וכו'.

לחברת לכל שישה סניפים הנותנים שירותים בפריסה ארצית. בסניף אשדוד לבדו אנו מעסיקים כ - 200 מטפלים/ות, חלקם עובדים זרים העושים עבודת שליחות מדהימה עם הקשישים, תוך מענה של 24/7 לצרכיו של הקשיש הסיעודי.לאחר התאמת העובד הזר לקשיש, חברת לכל סיעוד נמצאת בקשר רציף עם המטפלים ומספקת מענה בזמן אמת, מבצעת ביקורי בית, פותרת חילוקי דעות מול הקשיש והמטפל ומפקחת שהחיבור בין הקשיש לעובד הזר ממשיך להיות טוב ונכון עבור שניהם, הן מבחינת הצרכים והן מבחינת התקשורת ביניהם.
כבר נוכחנו ברבות השנים, הן מההתמחות במקצוע והן מההתנסות האישית שלנו עם הקרובים לנו שהזדקנות מלווה באתגרים מרובים בכל היבט בחיים, הן מבחינה פיזית – ירידה בתפקוד עד כדי חוסר תפקוד מוחלט, מהבחינה הקוגניטיבית – ירידה בתפקוד או ממש חוסר תפקוד לצד מחלות רקע נלוות.

התקשרו לקבלת ייעוץ 072-394-4942


כל אלו הם אתגרים לא פשוטים עבור הקשיש ובני משפחתו ויש צורך להסתגל למצב בצורה המיטבית. הצוות המיומן בסניף אשדוד ובשאר סניפי החברה בתל אביב, בת ים, רעננה, רמלה ופתח תקווה בוחן כל מקרה לגופו ומבצע התאמה מקסימאלית.
נשמח לעמוד לשירותכם בסניף הקרוב לביתכם.

לשאלות נוספות נשמח לעמוד לרשותכם:
איש קשר בסניף - הודיה 
08-3740044
אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA