סיעוד בדרום

חברת ל.כ.ל סיעוד מספקת שירותי סיעוד ורווחה בפריסה ארצית משנת 1993.
לכל סיעוד בדרום תסייע לכם לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם בחוק סיעוד, תלווה אתכם בתהליך המורכב ותחבר אתכם לאנשי מקצוע שעובדים עם הנשמה.

חברת ל.כ.ל סיעוד מספקת שירותי סיעוד ורווחה בפריסה ארצית משנת 1993. אנו מבינים כמה קשה זה לראות אדם יקר לנו המגיע למצב בו הוא זקוק לעזרה יומיומית או להשגחה צמודה, קשיש הזקוק לסיוע נמצא במצב רגיש ופגיע ויש לו צרכים מורכבים, חברת לכל סיעוד הוקמה כדי לספק את הצרכים האלה וללוות באופן אישי את המטופלים ובני משפחותיהם בתהליך ארוך בו יש לנו ידע וניסיון רב וצוות אנשי סיעוד איכותיים ואנושיים. 

מטפלים ביקירים שלכם וזקוקים לסיוע והכוונה?
לכל סיעוד בדרום תסייע לכם לקבל את כל הזכויות המגיעות לכם בחוק סיעוד, תלווה אתכם בתהליך המורכב ותחבר אתכם לאנשי מקצוע שעובדים עם הנשמה.

שירותי הסיעוד בדרום כוללים את הערים: אשדוד והסביבה.
אשדוד- חיים בה 38300 קשישים מתוכם 11363 אנשים סיעודיים.

למה לכל סיעוד? 
√ צוות מקצועי ומגוון - עובדים סוציאליים ואחיות מוסמכות דוברי שפות שונות בעלי וותק וניסיון.
√ מענה אנושי - מענה של 24 שעות ביממה 7 ימים בשבוע, יחס אישי ואווירה משפחתית.
√ תגובה מהירה - תגובה מידית לכל צורך או בקשה.
√ דאגה למשפחה - קשר רציף ובלתי אמצעי עם בני המשפחה.

יש לנו ניסיון של שלושים שנה, אנשי מקצוע איכותיים ואת כל הידע הנדרש להתמודדות עם תקופה מאתגרת, משתנה ולא שגרתית. המוטו שלנו הוא לתת כבוד לקשיש וכך אנו מתייחסים לכל אדם, הצטרפו אלינו והעניקו ליקירכם טיפול חם ומסור 24/7.

טלפון 08-3740044
פקס 08-6513866

אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA