חברת סיעוד בבת ים

חברת לכל סיעוד פועלת כבר שלושה עשורים להשגת המטרה לשמה הוקמה – לתת כבוד לקשיש. מראשית הדרך הבנו את הצורך לתת מענה מקיף וממוקד לאוכלוסיית הסיעוד בארץ ולהקל על התפקוד היומיומי שלהם.

כשמדברים על סיעוד לא בהכרח מבינים את ההיקף הרחב של המילה, שמאגדת בתוכה מטפלים, מטופלים, משפחות, חברות ביטוח,  מיצוי זכויות, אמצעי טיפול, מקומות טיפול ועוד סעיפים רבים שחווים רק כשנפגשים עם המצב המחייב הזה. 


תוחלת החיים במדינת ישראל היא מבין הגבוהות במדינות המערב ונמצאת כל הזמן בעלייה, בישראל חיים כיום כ-200 אלף נזקקים לסיעוד. כרבע מהאוכלוסייה של בני 65 +נזקקים לשירותי סיעוד, כאשר מעל גיל 80 הנתון הזה מכפיל ולעיתים משלש את עצמו. רוב הקשישים הסיעודיים מטופלים בקהילה וחלקם הקטן במוסדות אשפוז.מערך הסיעוד שלנו
חברת לכל סיעוד פועלת כבר שלושה עשורים להשגת המטרה לשמה הוקמה – לתת כבוד לקשיש. מראשית הדרך הבנו את הצורך לתת מענה מקיף וממוקד לאוכלוסיית הסיעוד בארץ ולהקל על התפקוד היומיומי שלהם. 

חברת לכל סיעוד מפעילה 6 סניפים ברחבי הארץ בהם יש צוות מטפלים מקצועי, בליווי עובדים מקצועיים (עובדים סוציאליים, אחיות מוסמכות, גרונטולוגים) וגורמים רלוונטיים הקשורים לכל מערך הטיפול בקשיש הסיעודי.

מצב סיעודי הוא מצב שמתאר אדם שחלה ירידה משמעותית בADL -Activities of Daily Living– שהם התפקודים היומיומיים שלו והוא זקוק לעזרה בביצוע הפעולות הבסיסיות כמו אכילה, רחצה, הלבשה וכו' ולעיתים אינו מסוגל לדאוג לעצמו וצריך השגחה 24/7. מצב זה יכול לנבוע מתאונה, מחלה, זקנה ולרוב מייחסים מצב סיעודי לאנשים זקנים, אך לא תמיד זה המצב.בחברת לכל סיעוד בבת ים מתנהל מערך טיפולי שלם העוטף את האדם הסיעודי ומשפחתו,  הם מקבלים ליווי ותמיכה בתהליך הכולל התמודדות עם גורמים חיצוניים רבים למיצוי זכויות וקבלת שירותים רלוונטיים הדרושים לתפקוד היומיומי. הסניף קיים 10 שנים ומטפל במאות מטופלים סיעודיים הזכאים לגמלת סיעוד מטעם המוסד לביטוח לאומי באמצעות מאות מטפלות ומטפלים שנותנים שירות בשפות שונות ועל פי הנחיית הצוות המקצועי הכולל עובדים סוציאליים ואחיות מוסמכות. אנו מכירים את תהליך הטיפול באדם הסיעודי על בוריו מה שמאפשר לנו להנחות, להקל, להדריך ולנתב את המטופל ומשפחתו בהתמודדות מול הגורמים השונים ובכך לקצר תהליכים כשהמטרה נשארה אחת – לתת כבוד לקשיש ולאפשר לו חיים ראויים גם במצבו התלותי.

רחוב ניסנבוים 33 (קניון בת ימון) בת ים-
טלפון דלית- 0548286829
טלפון - 03-5071515אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA