חברת סיעוד בפתח תקווה והסביבה

חברת לכל סיעוד מספקת שירותי סיעוד נרחבים לקשיש מזה שלושה עשורים. טיפול באדם סיעודי הוא דבר מורכב.

חברת לכל סיעוד מספקת שירותי סיעוד נרחבים לקשיש מזה שלושה עשורים. טיפול באדם סיעודי הוא דבר מורכב.
תחום הסיעוד הוא רחב ונוגע בהיבטים שונים: טיפוליים, רפואיים ונפשיים בהתנהלות מול מוסדות שונים, חברות ביטוח, גורמים מקצועיים, מטפלים בתחומים בירוקרטים ומיצוי זכויות בחוק. 

לרוב בני המשפחה הקרובים הם אלו שנושאים בנטל ומנהלים את כל ענייניו הרפואיים והאישיים של האדם הסיעודי. לכל סיעוד מספקת שירותי סיעוד בפתח תקווה והסביבה ומעניקה מעטפת וליווי לתהליך של התאמת שירותים סיעודיים לאדם ע"פ מצבו ורמת תפקודו. קשיש סיעודי הוא אדם תלותי ופגיע ויש חשיבות עליונה לניסיון ולמקצועיות של הצוות המלווה את התהליך איתו ועם בני משפחתו ולפיכך, יש לנו מדיניות המגובה בנהלים קפדניים לגיוס הצוות הסיעודי והניהולי.
אנשי הצוות והמטפלים הפועלים בשירות לכל סיעוד עוברים תהליכי אבחון וסינון מעמיקים על מנת להבטיח את התאמתם למשימות שהם נדרשים לבצע.
כחלק ממערך שירותי הסיעוד בפתח תקווה והסביבה אנו מבצעים הערכה למצבו של הקשיש, במסגרתה נבחנת רמת תפקודו ומצבו הרפואי והמנטאלי על בסיס אבחון מקצועי ובהתאם לכך מגבשים עבורו תכנית טיפול אישית המשלבת גם את הוראות הרופא הגריאטרי והאחות בקופת חולים. שירותי הסיוע של לכל סיעוד ניתנים בדרך כלל ע"י עובד ישראלי או עובד זר. כשהמועסק הוא עובד זר הוא מועסק ע"י המטופל עצמו או בני משפחתו במקביל להעסקתו על ידי חברתנו.
השירות למטופל מגוון וכולל רחצה, הלבשה, הכנת ארוחות או מטלות יומיומיות אחרות וסיוע בנטילת תרופות. מטרתנו היא לתת מענה מקצועי ואנושי ולספק למטופל ולבני משפחתו ביטחון באנשי הצוות שידעו להעריך ולהגיב במהירות וביעילות לצרכים המשתנים שעולים בכל שלב משלבי הטיפול.
שירות הסיעוד באזור פתח תקווה, בני ברק, ראש העין, קריית אונו, יהוד ואור יהודה ובזמינות של 24/7 כולל חגים.
כשאתם בוחרים לכל סיעוד בפתח תקווה והסביבה אתם יכולים להיות בטוחים שתקבלו מעטפת סיעוד העומדת בסטנדרטים הגבוהים ביותר.

לשאלות נוספות נשמח לעמוד לרשותכם:
איש קשר בסניף - אברי
טלפון -  052-5451012
03-6095606
מייל avrey@lacol.co.il
מוהליבר 21, פתח תקווה
אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA