טיפול בבית הקשיש באמצעות עובד זר

מאיזה גיל ניתן להגיש תביעה לגמלה? מה הזכויות של הזכאי? כיצד לבחור עובד סיעודי מתאים ונכון עבור האדם הזקוק לו

כל אלה ועוד הן שאלות שעובד סיעודי או חברת סיעוד מוסמכת ומקצועית תדע לתת להן מענה.
כל אחד ואחת מאתנו היה רוצה להגיע לשיבה טובה ולעמוד בכוחות עצמו ללא צורך בעזרה סיעודית, אך לא כולנו זוכים לכך.
למזלנו יש מי שלקח על עצמו את המלאכה הקשה והחשובה של דאגה וטיפול בקשישים ובאנשים שזקוקים לעזרה סיעודית.לסיכום, על מנת להשיג את הטיפול הסיעודי הטוב ביותר נסו להתקשר עם חברת סיעוד מקצועית המיומנת במתן סיוע מקצועי וליווי אישי שתעזור לכם וליקירכם להמשיך לחיות בכבוד.  לפרטים על היחס הטיפולי של חברת לכל ניתן לראות בעמוד שעוסק ב- איכות השירות.

צורכי אוכלוסיית המטופלים משתנה כל הזמן. ככל שהמטופל מתבגר כך מתרבים צרכיו וככל שתלותו בסובבים אותו גדלה אנו נדרשים להגביר את נוכחותנו בסביבתו.
  
לצורך כך אנו ממליצים למטופל להגיש החמרה על מנת לזכות במימון שעות טיפול נוספות מטעם המוסד לביטוח לאומי ומנחים אותו לפנות לקרן לנפגעי השואה – אם הוא זכאי. כאשר צרכי המטופל מחייבים טיפול או השגחה או שניהם במשך 24 שעות ביממה יש צורך בהחלפת העובד הישראלי בעובד זר.

איתור והשמת עובד זר היא עניין מורכב ואנו מלווים את המטופל ומשפחתו בביצוע הפעולה הזו.
בעת העסקת עובד זר משתנה מעמדו של המטופל. ממטופל הזכאי לשעות טיפול באמצעות המטפלת הנשלחת אליו על ידינו הוא הופך למעסיק הראשי ועליו לדאוג לשכר העובדת הזרה, לתנאים הסוציאליים שלה ולביטוח הרפואי שלה. זהו שינוי משמעותי ומהותי ומחייב ליווי צמוד והדרכה מקצועית (בדרך כלל של בן המשפחה).

עובד ישראלי מגיע לבית המטופל מספר פעמים בשבוע לשעות ספורות בלבד ולעומתו העובד הזר נמצא בבית 24 שעות ביממה. האינטימיות שהתקיימה שעות ספורות בשבוע הופכת לאינטנסיבית ויש צורך להתגבר על לא מעט מכשולים.
נדרשת הכנה והיערכות מתאימה (מנטלית, פיזית – חדר מתאים למטפל הזר, תקציבית – תשלום שכר לעובד הזר וכל התשלומים הנלווים, אישורים שונים מטעם משרדי הממשלה ועוד) והתקשרות עם גורמים נוספים כגון התאגיד שמייבא את העובד הזר מארץ המוצא שלו. התקשרות זו מחייבת את המטופל – המעסיק לקשר חוזי עם התאגיד ועם המטפל הזר.
חברתנו בעלת הידע והניסיון ללוות ולהנחות את המטופל ובני המשפחה בביצוע משימה מורכבת זו.

העסקת העובד – מטלה נוספת הנגזרת מהפיכת המטופל למעסיק – גם היא דורשת ידע שאותו אנו מספקים עד וכולל עזיבת העובד הזר ובכלל זה ביצוע חישובי גמר חשבון.
אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA