חוק סיעוד

 חוק ביטוח גמלת הסיעוד הוא חוק מרכזי שבבסיס הסיוע של המדינה לקשישים הזקוקים לעזרה בתפקוד היומיומי ומעוניינים להישאר לגור בביתם.

 ובכדי להקל על בני המשפחה בטיפול ובהשגחה עליהם. חברתינו מאפשרת הבאת מטפלת ישראלית לפני הגשת המסמכים על מנת לאפשר לקשיש להקשר אלינו כחברה ולמטפלת.

כמו כן, חוק הסיעוד מכיל סל של שירותים נוספים. 
השירותים הנוספים כוללים טיפול במרכז יום לקשיש, שירותי כביסה, אספקת מוצרי ספיגה חד-פעמיים וקבלה של משדר מצוקה. תוכלו לבחור באחד מהשירותים האחרים בסל אשר ייתן מענה טוב יותר לצרכיו של בן משפחתכם המבוגר. 


תנאי זכאות : 
תנאי זכאות - תנאי זכאות לחוק סיעוד מביטוח לאומי : תושב ישראל, עומד במבחן  ההכנסות לחוק סיעוד, גר בבית או במסגרת קהילה, אינו מקבל קצבאות מגופים ממשלתיים,זקוק לעזרה ביום יום.

אופן הגשת המסמכים :
אופן הגשת המסמכים - המסמכים שמוגשים למוסד לביטוח לאומי הם : 3 תלושים מסך ההכנסות, מסמכים רפואיים המעידים על מצבו של הקשיש , טופס תביעה. ההגשה נעשית בסיוע המשפחה או בליווי צמוד של החברה מתחילת התהליך ועד סופו.

למה אנחנו ?
בתוך המצב המבלבל מלכתחילה, חשוב להתחיל בתהליך מיצוי הזכויות המגיעות לקשיש מהר ככל האפשר. פעמים רבות זהו תהליך מורכב, הדורש פנייה לגופים שונים וביניהם קופת החולים, הביטוח הלאומי, משרד הבריאות, חברות ביטוח פרטיות וכדומה.


אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA