תדריך ביטוח לאומי – להתמודדות עם נגיף הקורונה

מטפל/ת יקר/ה אנחנו עוברים ביחד תקופה מאתגרת אבל חשובה מאד, בזכותכם וביחד איתכם נצליח וניתן שירות במסירות וכבוד לאדם הזקן, תוך שמירה על היגיינה אישית לצורך שמירה על הביטחון שלכם ובטחון הזכאי.

מטפל/ת הנכנס/ת לבתי הזכאים :
    • יש להצטייד לקראת הביקור בכפפות חד פעמיות ומגבות נייר.
(ניתן לקבל במשרדים של החברה)
    • יש לרחוץ ידיים במים וסבון עם הכניסה לבית הזכאי.
    • יש להשתמש בכפפות חד פעמיות בכול זמן השהות בבית הזכאי.
    • יש לאוורר את חלל הבית.
    • יש להימנע מקבלת כיבוד של שתייה ומזון.
    • יש לרחוץ ידיים פעם נוספת לקראת היציאה מהבית , לייבש את הידיים במגבת נייר ולא          במגבת של הבית. ולהשתמש באותה פיסת נייר לפתיחת הידית של דלת היציאה וסגירתה.
    • מומלץ לבקש מהזכאי לייעד חלוק למטפל/ת, שילבש על הבגדים בעת השהות בביתו.
    • יומני עבודה – ניתן לקבל את יומני העבודה בסוף החודש בכל דרך דיגיטלית העומדת              לרשותכם כולל צילום "וואצאפ". יש לשמור העתק יומן העבודה בהתאם לנוהל.
    • שימו לב – באם ידוע לכם שיש מישהו בבית המטופל שנמצא בבידוד, אסור לכם לגשת          לבית המטופל ויש לעדכן את המשרד במיידי.

התקשרו לקבלת ייעוץ 072-394-4942מטפל/ת יקר/ה אנחנו עוברים ביחד תקופה מאתגרת אבל חשובה מאד, בזכותכם וביחד איתכם נצליח וניתן שירות במסירות וכבוד לאדם הזקן, תוך שמירה על היגיינה אישית לצורך שמירה על הביטחון שלכם ובטחון הזכאי.
עבודתכם היא קודש גם בימים רגילים ובמיוחד בתקופות אלו , השליחות והמסירות שלכם היא מעל הכל. 


בהצלחה לכולנו,
יואל אלקבץ מנכ"ל החברה.

אנחנו גם נמצאים בפייסבוק

או חפשו בגוגל לכל סיעוד ורווחה


הרשמה למגזין האינטרנט שלנו

אנחנו לא מציקים, מנסים לאגד את כל העדכונים מעולם הסיעוד וטיפול הביתי


המידע המופיע באתר זה הינו בגדר מידע כללי המתבסס על הידוע ביום הפרסום הגלוי, הציבורי והנגיש לכלל הציבור ומקורות מידע אחרים, לרבות מידע שנאסף ונערך ע"י עורכי האתר ו/או המשתתפים בכתיבת התכנים.
השימוש במידע הינו על אחריותו הבלעדית של המשתמש, ואין לראות במידע כחוות דעת מוסמכת ו/או ייעוץ ו/או המלצה מקצועית או רפואית מכל סוג שהוא. אין לראות מידע המתפרסם באתר זה כמידע שלם ו/או ממצה של כל ההיבטים הכרוכים בנושא. המידע אינו מהווה תחליף לבדיקה יסודית ופרטנית ו/או להתייעצות עם יועצים מקצועיים הבקיאים בתחום המקצועי הרלוונטי.

צרו אתנו קשר לתיאום ייעוץ

נגישות
הגדלת טקסט
הקטנת טקסט
ניגודיות גבוהה
ניגודיות הפוכה
פונט קריא
ניווט מקלדת
כיבוי ואיפוס מערכת
מערכת נגישות MAGMA